Reviews
What Marty Seese doesn't like about Waffle Cabin:
$6 bucks for a 3in by 4in waffle and an extra dollar for chocolate drizzle. NOT worth it at all. Lady working the both was very friendly and nice but just way Over priced. Service: Take out Meal type: Breakfast Price per person: $1–10. What Jennifer H likes about Waffle Cabin:
A trip to snowshoe is not complete without a fresh, warm waffle from waffle cabin! Get the chocolate syrup added, along with a dusting of powdered sugar, it does not disappoint !! Perfect snack after a few trips down the slopes! View all feedback.
Reviews from various websites
A trip to snowshoe is not complete without a fresh, warm waffle from waffle cabin! Get the chocolate syrup added, along with a dusting of powdered sugar, it doe...
read moreIf you're skiing, stop in for a hot fresh waffle. Our family bought these three days in a row while at snowshoe. The cost is $6 plus another $1 for chocolate sa...
read moreWas smelling these waffles the whole time I was skiing and had to get one! They smell so good. A waffle with chocolate drizzle and a hot chocolate was $10. The...
read moreThe one thing I get every snowshoe trip... is a waffle with powdered sugar and chocolate. When they're fresh?! Game changer.
The chocolate waffles were great; overpriced $7) but that's normal for here. I would recommend.
These waffles are the best on the planet! Our kids have at least one every day when we visit.
OMG this waffles are so good! The best I tried. You can add cinnamon or sugar or anything, however if they are warm they don’t need anything at all. Right out o...
read more$6 bucks for a 3in by 4in waffle and an extra dollar for chocolate drizzle. NOT worth it at all. Lady working the both was very friendly and nice but just way O...
read moreWe got a couple of waffles as a mid-morning snack. It is a neat little walk-up shack where you order from a serving window. The waffles were reasonably priced a...
read moreWe all seen the video on Facebook and tiktok