310 - Pardubice
310
★ 3.5 / 5 (8 reviews)
Description
Last update: 17.01.2026 from: Oldřich
Feedback
★ 3.5 / 5 from 8 reviews
Část personálu nic moc. Ale ti ostatní jsou naprosto skvělí! Jsou pro každou srandu a o hosty se skvěle starají. Pivo docela dobrý. K jídlu jedině mražená pizza, která vám nebude chutnat ani po deseti pivech.
Its a nice bar, its open non stop, it has really good prices. There is a racist woman working there, thats the only reason i give 3 out of 5 stars. She has really big problems with foreigners.
Nonstop, kam zajdu občas, ale nerad. Pivo není moc dobré a obsluha je většinou pomalá a nepříjemná. Jako plus je kulečník a šipky, ale když je mnoho lidí, často máte přerušovanou hru kvůli procházejícím na WC. Často se tu, jako v každém nonstopu, vyskytují zvláštní existence

