Reviews - Дьовленъ
Reviews summary
Was Anonym at Дьовленъ a mag?
Вкусно,чисто и приятно. Домашния крем беше страхотен,разликата,картофите абе всичко е много вуснооотофите абе страхотен. View all feedback.
Reviews from various users
Last update : 13.02.2023
Вкусно,чисто и приятно. Домашния крем беше страхотен,разликата,картофите абе всичко е много вуснооотофите абе страхотен.
Изключително вкусна родопска кухня! Обслужването бе на високо ниво, а собственикът ни грабна не само с професионалното си отношение, но и с чувството си за хумор. С удоволствие отново ще го посетим
All I ate was exceptional. Very tasy and well prepared. The girl who served us was very helpful and polite and all her suggestions were extremely tasty. The prices was rather cheap. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4
Прекрасна обстановка, прекрасно обслужване, да се докоснеш до автентична кухня какво по хубаво? Пресно и домашно, нещо толкова липсващо напоследък! Благодаря за специалното отношение и успех! Service: Dine in Meal type: Dinner